X
تبلیغات
رایتل

پایگاه تفریحی خلیج فارس آنلاین

رز دانلود

درگیری تماشاگران دربی در طبقه دوم

 با پخش اذان ظهر بانگ الله اکبر توسط موذن در ورزشگاه آزادی ظنین انداز شد و بعد از اذان تماشاگران یکصدا دعای فرج را یکدیگر به صورت متحد خواندند.

 *مسوولان برگزاری بازی در حال پخش موزیک برای تماشاگران هستند اما این موزیک ها آنقدر با صدای بلند پخش می شود که به جای گوش نوازی به گوش خراشی تبدیل شده است. برخی از تماشاگران که با پخش موزیک دیگر نمی توانند تیم های خود را تشویق کنند خواستار قطع موسیقی هستند.

 * عباس نقدی زاده رئیس کانون هواداران استقلال در بین طرفداران این تیم حضور داشت و با آنها صحبت می کرد.

 * هواداران تیم استقلال در واکنش به شعارهای طرفداران پرسپولیس علیه دایی و استیلی شعار دادند.

 *درگیری چند تماشاگر تیم استقلال در زیر جایگاه خبرنگاران با هم باعث شد تا ماموران نیروی انتظامی آنها را دستگیر کنند.

 *تماشاگران دو تیم در طبقه دوم با پرتاب سنگ و اشیا مختلف به یکدیگر واکنش نشان دادند که نیروی انتظامی را وارد عمل کرد. این درگیری دقایقی بعد شدت بیشتری گرفت تا جایی که درگیری و پرتاب سنگ به طبقه اول ورزشگاه ها کشیده شد.

 * در حال حاضر طرفداران پرسپولیس بیشتر از تماشاگران استقلال هستند و نزدیک به 35 هزار پرسپولیسی در ورزشگاه آزادی حضور دارند.

 * اسکوربورد ورزشگاه با نشان دادن پیامی هفته دفاع مقدس را تبریک گفت.


 * بر خلاف دو بازی گذشته طرفداران استقلال در جایگاه های خود نشسته و رو به روی جایگاه دوباره در اختیار پرسپولیسی ها قرار گرفت.

 * تماشاگران تیم استقلال از ساعات اولیه صبح دست از سر علی دایی بر نمی دارند و در مقابل هر تشویق پرسپولیسی ها سرمربی فصل گذشته پرسپولیس را با طعنه تشویق می کنند.

رز دانلود