X
تبلیغات
رایتل

پایگاه تفریحی خلیج فارس آنلاین

رز دانلود

کمیته انضباطی مسئول رسیدگی به پرونده اخیر

رئیس کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال گفت: هیچ ارگانی به جز کمیته انضباطی فدراسیون صلاحیت رسیدگی به پرونده محمد نصرتی و شیث رضایی را ندارد. اسماعیل حسن زاده عنوان کرد: با توجه به مصاحبه اخیر آقای علیپور دبیر ستاد رسیدگی به تخلفات حرفه ای فوتبال این تصور به وجود آمده که رسیدگی به پرونده شیث رضایی و نصرتی به این ستاد واگذار شده اما از همان روز اول مهدی تاج که رئیس این ستاد است این پرونده را به کمیته انضباطی فدراسیون واگذار کرد.

 وی افزود: رسیدگی به این قضیه فقط در صلاحیت کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال است و چون خطا در زمین فوتبال صورت گرفته بنابراین ستاد رسیدگی به تخلفات حرفه ای فوتبال نمی تواند در این باره رسیدگی کند.

 رئیس کمیته انضباطی تاکید کرد: اگر مسئله ای در این خصوص مطرح شده ناشی از عدم اطلاعات برخی در مورد قوانین بوده و اگر علیپور هم مصاحبه ای در این خصوص انجام داده نظرش را گفته است. این درحالی است که هیچ یک از ارکان فدراسیون فوتبال جز کمیته انضباطی در این خصوص نمی تواند رای صادر کند.

 وی با اعلام اینکه رای را فردا صادر می کند، در پاسخ به این سؤال که آیا بیانیه اعضای تیم ملی و امضای بسیاری از هالی ورزش برای تخفیف در مجازات محمد نصرتی در رای صادره تاثیر دارد یا خیر گفت: در قوانین این گونه حمایت ها می تواند تاثیرگذار باشد. در دادگستری این فرهنگ وجود دارد. وقتی اکثر جامعه فوتبالی این حرکت را بخشیده اند و یا باشگاه پرسپولیس در طول این حرکت قرار گرفته و سخت ترین مجازات را در نظر می گیرد ما باید این مسائل را لحاظ کنیم.

 حسن زاده خاطرنشان کرد: اگر رای بدهیم به معنی تناسب با آن حرکت نیست بلکه به اندازه تاثراتی است که جامعه دچار آن شده است.

رز دانلود