X
تبلیغات
رایتل

پایگاه تفریحی خلیج فارس آنلاین

رز دانلود

قیمت توله شیر فقط ۹ میلیون تومان/ عرضه مار افعی در بازار مولوی!

سایت تفریحی خلیج فارس آنلاین : این منبع آگاه در ادامه گفت: چون خرج نگهداری توله شیرها سخت است صاحبانشان شبانه آنها را رها کرده‌اند.


یکی از مسئولان از فروش توله شیر به قیمت ۸ تا ۹ میلیون تومان در شهر تهران خبر داد.

یک منبع آگاه در گفت‌وگو با ما در خصوص سه توله شیر رها شده در تهران که توسط سازمان آتش‌نشانی به دام افتادند، گفت: یکی از این توله شیرها بر اثر حادثه تلف شدند و ۲ تایی دیگر را در شرق تهران توسط آتش‌نشانان به دام افتادند.

نگهداری توله شیر مد شده است

وی با بیان اینکه در بالای شهر نگهداری توله شیرها مد شده است گفت: در برخی از موارد توله شیرهای خود را به پارک ها می‌آورند.

توله شیرها نژاد آفریقایی داشتند

این منبع مطلع با بیان اینکه این توله شیرها نژاد آفریقایی دارند، گفت: در حدود 2 سال پیش این نوع نژاد شیر در محدوده داراباد بود اما به دلیل پاره‌ای از اتفاقات بعد از مدتی از آنجا منتقل شدند.

فروش توله شیر به قیمت ۹ میلیون تومان

وی با بیان اینکه توله شیرها را در داخل کشور حدود 8 تا 9 میلیون تومان می‌فروشند، گفت: نگهداری توله شیرها وقتی یک ساله می‌شوند کار سختی است.

خرج گوشت ماهانه هر توله شیر یک میلیون تومان است

وی با بیان اینکه خرج ماهانه گوشت این توله شیرها حدود یک میلیون تومان ادامه داد: نعره‌های آنها در یک سالگی تغییر می‌کند و پنجه‌های آنها قوی‌تر می‌شود به گونه‌ای که دیگر صاحبانشان نمی‌توانند از آنها نگهداری کنند.

پنجه‌های توله شیرها در یک سالگی قوی می‌شود

این منبع آگاه در ادامه گفت: چون خرج نگهداری توله شیرها سخت است صاحبانشان شبانه آنها را رها کرده‌اند.

روباه با سرد شدن هوا وارد شهر می‌شود

وی در بخش دیگری از سخنانش در خصوص ورود روباه به شهر گفت: روباه با سرد شدن هوا از حریم وارد شهر می‌شود، امسال نیز زمستان زودرسی داشتیم و زودتر این اتفاق رخ داد اما همه ساله ورود روباه را به شهر داریم.

قاچاق حیوانات در شهر/ فروش مار افعی در بازار مولوی

این منبع آگاه همچنین در خصوص پرندگان وحشی مانند کرکس که در سطح شهر دیده شده‌ است، گفت: قاچاق حیوانات را در شهر داریم به گونه‌ای که در مولوی می‌توانید مار افعی و غیره را پیدا کرد.

رز دانلود