X
تبلیغات
وکیل جرایم سایبری

پایگاه تفریحی خلیج فارس آنلاین

رز دانلود

تلفن همراه تاشوی نشکن

سایت تفریحی خلیج فارس 4fun.sub.irسایت تفریحی خلیج فارس آنلاین : تلفن همراه تاشوی نشکن در نمایشگاه بین‌المللی کالاهای مصرفی الکترونیک در لاوس‌وگاس رونمایی شد.


شرکت الکترونیک کره‌ای «سامسونگ» نمونه نمایشی از این دستگاه را طی سخنرانی در نمایشگاه لاوس‌وگاس ارائه کرده است.

انتظار می‌رود که نمایشگرها راه خود را در دستگاه‌های دستی سامسونگ نیز پیدا کنند؛ اگرچه به گفته این شرکت، دستگاه‌های به نمایش درآمده از نرم‌افزار تلفن مایکروسافت برخوردارند و تنها نمونه پیش‌ساخت هستند.

نمونه آزمایشی به نمایش درآمده از یک محفظه سخت به اندازه قوطی کبریت با یک نمایشگر رنگی منعطف به نازکی کاغد در انتهای آن برخوردار است.

اگرچه این نمایشگر بنظر نمی‌رسد که به حد کافی برای تا شدن از وسط منعطف باشد؛ اما می‌توان آن را به شکل لوله خم کرد.

سامسونگ همچنین یک ویدئو از یک مفهوم آینده را به نمایش درآورد که در آن یک دستگاه به اندازه تلفن که مانند کتاب باز می‌شود، به نمایش یک نمایشگر به اندازه تبلت در درون آن می‌پردازد.

این نمایشگر از او‌ال‌ای‌دی (OLEDs) برخوردار است. تنها یک لایه نازک از این مواد شیمیایی برای تولید یک نمایشگر رنگی درخشان کافی است.

این فناوری در بسیاری از محصولات سامسونگ اگرچه در صفحات نمایشگر، مورد استفاده قرار گرفته‌اند. برای این تلفن منعطف، این شرکت از مواد شیمیایی بر روی پلاستیک نازک بجای شیشه خبر داد.

آزمایشگاه برکلی در یک برنامه کاربردی‌تر، یک تلفن با یک نمایشگر را معرفی کرده که محکم بوده اما در اطراف لبه‌های دستگاه خم می‌شود. از این رو این تلفن می‌تواند پیامک‌های ورودی را حتی با وجود پوشش بر روی گوشی نمایش دهد.

با این حال مواد شیمیایی او‌ای‌دی‌ای در برابر اکسیژن بسیار حساس بوده از این باید بطور ککاملا از هوا تخلیه شود.

تولید عمده نمایشگرهای منعطف محفوظ از هوا مدت زیادی است که مهندسان را درگیر خود نگه داشته است. نمایشگرهای سامسونگ هنوز به اندازه کافی منعطف نبوده که تا شوند بلکه تنها کمی خم می‌شوند. شرکت سامسونگ نیز از اعلام زمان ورد این گوشی به بازار خودداری کرده است.

رز دانلود